
Дитячий електромобіль M 5819EBLR-5 машина автомобіль, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, AUX, світло фар, зелений
7 357 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5819EBLR-5
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль Bambi Racer M 5819EBLR
Основні характеристики:
-
Артикул: M 5819EBLR
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: машина
-
Вікова категорія: від 3 до 8 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Вага нетто: 14,27 кг
-
Габарити (Д×Ш×В): 115 × 65 × 49 см
-
Ширина по колесах: 55 см
-
Відстань від сидіння до педалей: 29 см
Двигун:
-
Кількість двигунів: 4 × 25W
-
Живлення: 12V
-
Оберти: 15000 об/хв
Акумулятор:
-
Ємність: 12V 9Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1500mA
-
Час заряджання: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Запуск і рух:
-
Тип старту: кнопка
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: 5–8 км/год
-
Кількість швидкостей (на панелі / на пульті): 1 / 3
-
Педаль газу: є
-
Педаль гальма: немає
-
Рух вперед/назад: тумблер
Світло:
-
Фари: передні та задні
-
Кнопка вкл/викл світла: немає
-
Підсвічування: немає
Звук та мультимедіа:
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Слот для карти памʼяті: SD/TF
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Керування:
-
Пульт ДУ: 2,4G з кнопкою аварійної зупинки
-
Керування через додаток: є
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 35 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA (спінена гума)
-
Розмір передніх коліс/дисків: 22 см / 18,5 см
-
Розмір задніх коліс/дисків: 22 см / 18,5 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори:
-
Передні: немає
-
Задні: є
Додаткові функції:
-
Відчиняються двері: є
-
Демо-режим: є
-
Ручка для перенесення: немає
-
Додаткові коліщатка: немає
-
Кондиціонер: немає
-
Килимок: немає
-
Причіп: немає
-
Інше: картрідер SD/TF карт
Упаковка:
-
Вага брутто / Розмір коробки: 17,14 кг / 108 × 56 × 29 см
-
Кількість шарів картону: 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 49 см |
| Вага | 14.27 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 357 ₴










