
Пожежна машина "Щенячий патруль" 21251, інтерактивна, зі світлом і звуком, у наборі фігурки Щенячого патруля
3 197 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21251
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір 21251 потішить кожного шанувальника знаменитого мультсеріалу про хоробрих цуценят.
Цей набір виготовлений як велика пожежна машина, з відкидною рятувальною драбиною.
До складу набору входить;
- - пожежна машина;
- - 3 герої-цукрив;
- - 4 снаряди;
- - 3 рятувальні машинки.
- Особливості набору:
- - пожежна машинка обладнана звуковими та світловими ефектами;
- - стріляюча снарядами гармата;
- - рухомі елементи;
- - у цуценят рухомі лапки та голова;
Звукові та світлові ефекти машинки працюють від 3 батарейок типу AG 13
Розміри/габарити
- Довжина (см): 63 см
- Ширина (см): 16 см
- Висота (см):24 см
Розміри упакування:72 см × 20 см × 44 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 197 ₴

