
Настільний дитячий футбол 2889, на штангах, дитячий ігровий стіл футбол, настільні ігри
2 469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2889
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний футбол — це захоплива інтерактивна гра, яка імітує футбольний матч, який можна почати прямо в себе в кімнаті за допомогою цього столика.
Особливості:
- - розмір столу 69х36.5х62 см;
- - до гри додається 2 м'ячики;
- - спосіб гри досить простий — вибирай команду за яку ти гратимеш і тягни відповідні стрижні, щоб або пересунути гравців, або покрутити їх для передавання м'яча або забивання гола;
- - гра розрахована на 2 гравців;
- - у грі бере участь 18 фігурок футболістів (разом із воротарями);
- — набір виготовлений із якісних матеріалів, які є безпечними для здоров'я дитини та забезпечать веселу гру.
Гравці керують маленькими фігурками футболістів, рухаючи їх спеціальним полем за допомогою стовпчиків. Це чудовий спосіб відпочинку для дітей і дорослих, який ґрунтується на швидкості реакції, відчутті координації та стратегії. Саме тому цей футбол стане великою розвагою для друзів і сім'ї, а також чудовим приводом для змагань і розвитку навичок.
Розміри упакування: 70 см × 8 см × 36 см
Вік: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴


