
Настільний дитячий футбол XJ 803-2, дерев'яний, на штангах, дитячий ігровий стіл футбол, настільні ігри
2 297 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XJ 803-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Футбол — це цікава захоплива гра, яка сподобається не лише дітям, а й дорослим.
Розмір столу: 69х36х66 см.
Влаштовуйте справжні спортивні матчі прямо в себе в кімнаті з футбольним столом XJ 803-2,
Дерев'яний стіл обладнаний 9 рухомими штирями та призначений для двох гравців. На кожному штирі встановлені фігурки гравців. У кожній команді по 9 гравців.
Завдання гри таке ж, як і в справжньому футболі — головне, не дати супротивникам забити гол у ваші ворота! Пересуваючи та обертаючи штирі, гравці переміщатимуть м'яч полем. Передаючи паси тій чи іншій фігурці, гравці забезпечать собі та спостерігають реалістичну гру.
З обох боків столу для кожного гравця встановлені лічильники, за допомогою яких вони підбиватимуть підсумки, рахуючи забиті голи.
З футбольним столом дитина відчує дух суперництва, навчиться приймати перемоги та ураження і просто весело та цікаво проведе час.
Розміри упакування: 70.5 см × 36 см × 7.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 660 мм |
- Ціна: 2 297 ₴


