
Дитячий туалетний столик-трюмо 7 GT 07 A "Glamour Girls", трюмо для дівчинки інтерактивне, рожеве
2 280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7 GT 07 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете здивувати свою маленьку красуню? Це трюмо точно впорається з цим непростим завданням! У комплекті є все, щоб відчути себе справжньою зіркою: фен і стайлер з ефектами, дзеркальце, гребінець, аксесуари та імітація косметики.
Особливості:
- - розміри трюмо: 71х32,5х73,5 см;
- - фен працює від 3 батарейок типу "АА" (не додано до комплекту);
- - стайлер працює від 2 батарейок типу "АА" (не додано до комплекту);
- - стайлер відтворює звук і підсвічується;
- - фен відтворює звуки, імітуючи роботу фена;
- - до комплекту додана імітація косметики, гребінець та інші аксесуари;
- - дзеркальце;
- - виготовлене з пластику.
Трюмо допомагає розвивати фантазію, креативність і відчуття стилю.
Розміри упакування: 47 см × 24 см × 65 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 735 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴


