на складі

Інтерактивний робот-динозавр Рекс на пульті керування 128A-2, радіокерований динозавр, підсвітка, звуковий супровід
912 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 128A-21
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшка зроблена у формі фантастичного робота динозавра, яким можна керувати за допомогою пульта керування.
Робот тиранозавр Рекс видає страшні звуки. Може співати та танцювати, видавати різні звуки, розважаючи дитину.
Керувати робот за допомогою спеціального пульта керування, на якому виведено багато функціональних кнопок, завдяки чому ваша дитина швидко навчиться керувати роботом.
Пульт керування працює від пальчикових батарейок, що не входять до комплекту радіокерованого робота.
Дистанція впевненого контролю робота динозавра становить 10 метрів.
Розмір іграшки: 38*15*23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴


