на складі

Дитячий туалетний столик-трюмо 661-121 Vanily, трюмо у формі візка для дівчинки, інтерактивне, рожеве
895 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 661-121
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨ Завдяки цьому набору ваша маленька модниця зможе навчитися доглядати за собою та завжди виглядати чарівно!
Трюмо виготовлене з високоякісних, нетоксичних матеріалів, повністю безпечних для дитини 👶💖
У комплект входять аксесуари та дитяча косметика, що роблять гру ще цікавішою.
💄 Туалетний столик 661-121 працює від батарейки, має світлові та звукові ефекти, а також укомплектований:
-
феном 💨
-
гребінцем 💁♀️
-
намистом 📿
📏 Розмір столика: 25×31×72 см
🎁 Упаковка: коробка
Такий набір подарує вашій маленькій принцесі справжній світ краси та магії ✨👑
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


