
Дитячий туалетний столик-трюмо 008-86 "Маленька кокетка", трюмо з аксесуарами для дівчинки інтерактивне, рожеве
1 047 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-86
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Ігрове трюмо 008-86 — Справжнє відкриття для юної модниці!
Шикарний туалетний столик виготовлений у цікавому дизайні, який робить його схожим на палацові меблі. З ним дівчинка обов'язково почуватиметься справжньою принцесою!
Столик обладнаний безпечним дзеркалом і шухлядою, де дівчинка зберігатиме косметику та аксесуари. Приводити красу перед таким трюмо буде набагато цікавіше з приємними мелодіями та підсвіткою, які передбачені в ньому.
Працює від батарейок: 3х1, 5АА (не входить до комплекту).
Укласти своє волосся юна принцеса зможе за допомогою фена, у якому вбудований невеликий вентилятор. Також працює від батарейок.
Набір комплектується різними додатковими аксесуарами, серед яких гребінець, флакончики, намиста, браслети, кільця та помади.
Туалетний столик 008-86 прикрасить дозвілля маленької дівчинки та в ігровій формі навчить її доглядати за собою!
Розміри/габарити
- довжина (см): 30 см
- ширина (см): 41 см
- висота (см): 60 см
Розмір упаковки: 51 см × 9 см × 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 1 047 ₴



