
Дитячий туалетний столик-трюмо 8222C "Маленька кокетка", трюмо з 28 аксесуарами та стільцем, для дівчинки інтерактивне
1 372 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8222C
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
👑 Кожна дівчинка мріє про свій маленький куточок краси, де можна цілий день милуватися в дзеркальце, робити зачіски та макіяж.
💖 Миле трюмо 8222C стане улюбленим місцем вашої принцеси вдома!
Столик виготовлений у поєднанні ніжно-рожевого та малинового відтінків, а дзеркало має такий вигляд, ніби його прикрашає малинова завіска та велика лампа-бантик 🎀✨
Стільниця обладнана зручними заглибленнями та відділеннями для зберігання аксесуарів, а ще до набору входить милий стільчик зі спеціальними протиковзними накладками для безпеки 👶💞
✨ Головна особливість — сенсорна індукція!
Чарівним рухом руки дівчинка зможе:
✨ вмикати світло
🎶 перемикати 5 мелодій
Досить піднести долоньку до лампи-бантики — і магія оживає!
🔋 Дзеркало працює від 3 батарейок типу AA (до комплекту не входять).
🎁 Комплектація набору:
💄 2 помади
✨ прасок для волосся
💁♀️ гребінець
💨 фен
🌸 пудрениця з пензликом
📿 браслет
🌺 парфюм
💅 2 лаки для нігтів
🧸 7 деталей для столика
🪑 5 деталей для стільчика
🌼 2 заколочки
💍 3 каблучки
🛡 4 протиковзні накладки
🌟 аркуш наклейок
📏 Розміри:
Столик — 56×28×72 см
Стілець — 16,5×16,5×20 см
Таке трюмо подарує вашій маленькій принцесі справжній світ чарів і краси 💖✨
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 720 мм |
- Ціна: 1 372 ₴


