
Дитяча машинка-електромобіль 3в1 M 5783BLR-3 каталка-толокар з батьківською ручкою, екскаватор із мотором від педалі, червона
3 877 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5783BLR-3
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
-
Артикул: M 5783BLR
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: погрузчик (трактор)
Габарити товару:
-
Довжина: 75 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 37 см
-
Висота: 51 см
-
Вага: 7,4 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 19 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 25 кг
-
За віком: від 3 років
Електрообладнання:
-
Мотор: 2×35W / 6V / 15000 об/хв
-
Акумулятор: 2×6V / 4,5Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
-
Зарядний пристрій: 6V / 500mA
-
Час зарядки: 6–10 годин
-
Індикатор заряджання: +
Керування та функції:
-
Старт: тумблер
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт: -
-
Швидкість: 3–4 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Ручка газу: -
-
Педаль-гальмо: -
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт дистанційного керування: +
-
Додаток (App): -
Світло та звук:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: -
-
Кнопка вмикання світла: -
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Карта памʼяті: +
-
Сигнал: на кермі/панелі
-
Bluetooth: +
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ремені безпеки: -
-
Ширина сидіння: 17 см
Колеса:
-
Матеріал: пластик
-
Розмір передніх/задніх коліс: 19 см
-
Просте складання: +
Корпус і амортизація:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: -
-
Амортизатори (передні/задні): - / -
Додаткові функції:
-
Ручка для перенесення: +
-
Відчиняються двері: -
-
Демо-режим: -
-
Додаткові коліщата: -
-
Килимок: -
-
Кондиціонер: -
-
Захист від падіння: +
-
Причіп: -
-
Додаткові елементи: кардрідер SD/TF карт, механічний ковш, 2 важелі керування ковшем, багажник
Упаковка:
-
Вага брутто / Розмір коробки: 8,2 кг / 63×45×34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 877 ₴









