
Дитяча машинка-електромобіль 3в1 M 5900EBLR-3 каталка-толокар з батьківською ручкою, машина з мотором від педалі, червона
3 766 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5900EBLR-3
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Каталка-толокар електрична Bambi Racer M 5900EBLR
Загальні характеристики:
-
Артикул: M 5900EBLR
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: каталка-толокар
Габарити товару:
-
Довжина (машини / з батьківською ручкою): 94 см
-
Ширина (по колесах / по підніжці): 33,5 / 39 см
-
Висота: 94 см
-
Вага: 6,45 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 22 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 16 см
-
Висота до керма: 42 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 25 кг
-
За віком: від 3 років
Електрообладнання:
-
Мотор: 1×14W / 6V / 17000 об/хв
-
Акумулятор: 6V / 4,5Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
-
Зарядний пристрій: 6V / 500mA
-
Час зарядки: 8–10 годин
-
Індикатор заряджання: -
Керування та функції:
-
Старт: тумблер
-
Звук при старті: +
-
Плавний старт: +
-
Швидкість: 3–4 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Педаль газу: +
-
Педаль-гальмо: -
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт дистанційного керування: +
-
Додаток для керування (App): +
Світло та звук:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: лобове скло світиться під час програвання музики/сигналу
-
Кнопка ввімк/вимк світла: -
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Карта памʼяті: +
-
Сигнал: на кермі / панелі
-
Bluetooth: +
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: -
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина сидіння: 17,5 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 13,5 см / 11 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 13,5 см / 11 см
-
Простий монтаж: +
Корпус і амортизація:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: -
-
Амортизатори передні / задні: - / -
Додаткові функції:
-
Ручка для перенесення: +
-
Відчиняються двері: -
-
Демо-режим: -
-
Додаткові коліщата: -
-
Килимок: -
-
Кондиціонер: -
-
Причіп: -
-
Захист від падіння: +
-
Додаткові елементи: кардрідер SD/TF карт
Упаковка:
-
Вага брутто / Розмір коробки: 7,75 кг / 73×32×34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 94 см |
| Вага | 6.45 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 766 ₴








