
Дитячий електромобіль мотоцикл JT5188L-1 електромотоцикл трицикл BMW , музика, світло, шкіряне сидіння, білий
2 815 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JT5188L-1
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🏍️ Дитячий мотоцикл JT5188L
📏 Розміри мотоцикла
-
Довжина: 69 см
-
Ширина (по колесах / по керму): 35 см / 36 см
-
Висота: 36 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 26 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 20 см
🔋 Мотор і батарея
-
Мотор: 1 шт / 6V / RPM18000
-
Батарея: 6V / 4Ah
-
Кількість батарей: 1
-
Зарядка: 6V / 500mA
🏁 Старт
-
Педаль старту: +
💡 Світло
-
Передні фари: +
🔊 Звук
-
Музика: так (на панелі, працює від 2-х батарейок AAA)
🛞 Колеса
-
Матеріал: пластик
-
Розмір колеса: 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 36 см |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Діаметр задніх коліс | 180 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815 ₴





