
Триколісний дитячий велосипед BS-60811 від фірми BestTrike, з педалями та кошиками, українське озвучування, фіолетовий
1 602 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BS-60811
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔧 Характеристики:
-
🛠️ Міцна металева рама
-
🤲 Гумові гріпси на кермі для зручного хвату
-
🛞 Колеса зі спіненої гуми — тихі та зносостійкі
-
🔘 Пластмасові диски на підшипниках для плавного ходу
-
🛡️ Захисне крило на передньому колесі від бризок
-
🎵🇺🇦 Озвучування українською мовою
-
🧺 Маленький зафіксований кошик на кермі
-
🧺➡️ Великий задній кошик для іграшок та речей
📏 Розміри:
-
Велосипед: 72 × 48 × 57 см
-
Висота сидіння від підлоги: 30 см
-
Задні колеса: 8″
-
Переднє колесо: 10″
👶 Рекомендований зріст: 75–100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴



