
Дитячий ігровий набір інструментів D 001-4, дитяча автомайстерня, дитячий автотренажер, 59 предметів, синій
1 610 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 001-4
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Функціональна іграшка-тренажер для починаючого автослюсаря, який цікавиться машинками. Виконана у вигляді машини з капотом, що відкривається. Хлопчику потрібно буде самостійно зібрати та прикріпити кожну деталь складного механізму машини, для цього у комплекті передбачаються шурупи та відповідні інструменти. Процес збірки приведе хлопчика у повний захват!
Машина має функціональну панель керування, яка імітує роботу справжнього транспортного засобу. Коробка передач, активні кнопки - кожен рух юного водія буде супроводжуватись відповідними звуковими та світловими сигналами. Передбачений і невеликий бардачок, в який можна помістити інструменти та інші необхідні дрібниці.
Особливості:
- - функціональна іграшка-конструктор у вигляді машини;
- - включає 59 деталей;
- - капот машини відкривається;
- - кожну деталь автомобіля треба зібрати самостійно;
- - панель керування машиною містить: кнопку “увімкнути/вимкнути”, коробку передач (4 швидкості), кермо зі звуковим сигналом, кнопку вмикання поворотів
- - кожна дія з панеллю керування має звуковий та світловий супровід (підсвічування фар та кнопок, відтворення тематичних звуків);
- - бардачок для збереження інструментів та інших необхідних дрібниць;
- - зручна ручка для прогулянок;
- - до комплекту входять необхідні деталі, шурупи, інструменти;
- - тематичні наліпки для прикрашення іграшки;
- - машина виконана з міцного пластику.
Розміри / габарити
- Довжина (см):36 см
- Ширина (см):33 см
- Висота (см):38 см
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 380 мм |
- Ціна: 1 610 ₴






