
Синтезатор дитячий (дитяче електронне піаніно на ніжках зі стільчиком) 328-69 з мікрофоном, від батарейок і мережі,37 клавіш,зелен
1 389 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 328-69
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівне електронне піаніно стане справжнім відкриттям для юного музиканта!
37 клавіш допоможуть легко освоювати перші акорди та вільно експериментувати зі звуками. Мікрофон додасть яскравості кожному виступу, адже співати й грати тепер можна одночасно!
Завдяки зручному стільчику малюк почуватиметься комфортно, ніби на справжній сцені. А витончений дизайн і безліч музичних функцій перетворять будь-який день на захопливу музичну подорож!
Особливості:
- - розмір зібраного піаніно: 48х20х50 см;
- - розмір стільця: 19х20х17 см;
- - мікрофон в комплекті;
- - регулювання гучності;
- - регулювання темпу;
- - запис та відтворення;
- - 37 клавіш;
- - в комплекті є підставка під мікрофон та ноти;
- - працює від 4-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- - працює від мережі (USB-type-c кабель в комплекті);
- - 2 AUX-роз'єми;
- - музика;
- - інструкція англійською мовою в комплекті;
- - режими гри (можна вибрати звук не лише піаніно, а й органу, гітари тощо);
- - звуки барабанів;
- - виконано з якісного пластику.
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴


