
Синтезатор дитячий (дитяче електронне піаніно на ніжках зі стільчиком) 328-68 з мікрофоном, від батарейок і мережі,37 клавіш
1 311 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 328-68
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівне електронне піаніно стане справжнім відкриттям для юного музиканта!
37 клавіш допоможуть легко освоювати перші акорди та вільно експериментувати зі звуками. Мікрофон додасть яскравості кожному виступу, адже співати й грати тепер можна одночасно!
Завдяки зручному стільчику малюк почуватиметься комфортно, ніби на справжній сцені. А витончений дизайн і безліч музичних функцій перетворять будь-який день на захопливу музичну подорож!
Особливості:
- - розмір зібраного піаніно: 47х17х50 см;
- - розмір стільця: 18х16х16 см;
- - мікрофон в комплекті;
- - регулювання гучності;
- - регулювання темпу;
- - запис та відтворення;
- - 37 клавіш;
- - в комплекті є підставка під мікрофон та для нот;
- - працює від 4-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- - працює від мережі (USB-type-c кабель в комплекті);
- - 2 AUX-роз'єми;
- - музика;
- - інструкція англійською мовою в комплекті;
- - режими гри (можна вибрати звук не лише піаніно, а й органу, гітари тощо);
- - виконано з якісного пластику.
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴


