на складі

Дитячий двоколісний біговел велобіг 10104 Sprint від фірми Corso, колеса зіву 12 дюймів, рама сталь, для дівчинки, бірюзовий
1 533 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10104 turquoise
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг з EVA-колесами Corso Sprint є чудовим транспортом, що допомагає дитині тримати рівновагу та готує її для впевненої їзди на двоколісному велосипеді. Рама велобіга виготовлена зі сталі. Він обладнаний зручним сидінням зі шкірозамінника та колеса з EVA-матеріалу з пластиковими ободами. Кермо та сидіння регулюються за висотою.
Характеристики
- Велобіг підходить для використання на вулиці та вдома, призначений для навчання дитини рівноваги.
- Дитина приводиться в рух велобіг, відштовхуючись ногами від землі.
- Рама велобіга виготовлена зі сталі.
- Велобіг обладнаний зручним кермом з ергономічними ручками.
- Кермо регулюється по висоті.
- Затискач керма металевий.
- Велобіг обладнаний зручним сидінням зі шкірозамінника.
- Висота сидіння регулюється.
- 2 колеса з EVA-матеріалу з пластиковими обідами.
- Матеріал рами: метал, пластик.
- Розмір велобігу: 82х43х61 см.
- Довжина велобігу: 82 см.
- Висота від підлоги до керма: 61 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 43 см.
- Розміри сидіння: 20х13 см.
- Діаметр колеса: 27 см (12 дюймів).
- Ширина колеса: 5 см.
- Максимальне навантаження: 25 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 82 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴





