
Дитячий двоколісний біговел велобіг CS-12716 від фірми Corso, колеса єва 12 дюймів, рама нейлон, для хлопчика та дівчинки,зелений
1 304 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CS-12716
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама і вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу порівняно зі сталевою і більшу пружність, порівняно з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Характеристики:
- - кермо нейлонове;
- - диски нейлонові;
- - матеріал грипс - гума;
- - сидіння м'яке зі шкірозамінника;
- - вага велобіга 2,35 кг
Широке м'яке сидіння регулюється за висотою від 34 до 41 см.
Колеса на підшипниках розміром 12 дюймів чудово впораються з амортизацією під час їзди міською бруківкою і стежкою в парку, а їхня ширина в 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки починають кататися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Вага | 2.35 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴




