
Дитячий двоколісний біговел велобіг D-2215-45 Indigo від Corso, колеса надувні 14 дюймів, нейлонова рама та вилка, жовтий
1 446 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: D-2215-45
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама та вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Характеристики:
- - винос керма – алюмінієвий;
- - кермо сталеве, ширина 39 см;
- - обода сталеві;
- - покришки гумові 14’’;
- - матеріал гріпс – гума;
- - сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- - вага біговела 3,6 кг
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴



