
Дитячий двоколісний біговел велобіг 02-002 від Pilsan, дерев'яний корпус, колеса гумові, для дівчинки, рожевий
1 626 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02-002 pink
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіги — це чудовий спосіб для дитини розвинути координацію рухів, під час активної гри. Він стане надійним помічником у розвитку рівноваги та подарує купу позитивних емоцій.
Особливості:
- - розмір велобіга: 76х33х57 см;
- - зручне сидіння;
- - прогумований руль, що зменшить ковзання;
- - колеса виготовлені з якісної гуми;
- - інші деталі велобіга виготовлені з деревини.
Розмір упаковки:56 см × 16 см × 47 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення рами | Дерево |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 57 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 626 ₴

