
Ходунки-штовхач-каталка дитячі 2в1 HB 0049 з розвивальним столиком та ігровим центром, дитячі ходунки
1 202 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HB 0049
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
👶✨ Ходунки-каталка «Перші кроки» 2 в 1
Ходунки + ігровий столик для впевнених кроків і веселих ігор!
Перші кроки — це особливий і хвилюючий момент 💛
Ходунки-каталка допоможуть малюкові набути впевненості під час ходьби, а батькам подарують спокій за безпеку дитини.
🔄 Легко трансформуються в інтерактивний ігровий столик, наповнений розвивальними іграми, які сприяють:
🧠 розвитку дрібної моторики
👀 зорового сприйняття
👂 слухової уваги
🎮 Ігрові можливості столика:
🎹 Піаніно — музика, світло та звуки (англійською мовою)
🐾 Звуки тварин
🔊 Регулятор гучності
⚙️ Обертальні шестерні
🏀 Міні-баскетбол — кільце + 3 м’ячики
⭕ Кільце для гри та розвитку координації
📐 Розміри:
📏 Ходунки-каталка: 44 × 40 × 44 см
📏 Ігровий столик: 32 × 27 см / висота 36 см
📏 Висота столика до ігрової панелі: 23 см
⭐ Переваги:
✅ 2 в 1 — ходунки та ігровий столик
🎨 Приємна, ніжна кольорова гамма
🔋 Світлові та звукові ефекти працюють від батарейок
🧱 Виготовлені з міцного первинного пластику
💖 Ідеальний помічник для перших кроків та активного розвитку малюка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 44 см |
- Ціна: 1 202 ₴

