
Дитячий двоколісний біговел велобіг LT-14127 Kiddi від Corso, магнієвий, колеса надувні 14 дюймів, зелений
2 181 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LT-14127
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Матеріал рами: магній
- Колеса: надувні гумові 14''
- Ширина керма – 40 см;
- Вага нетто – 3,9 кг.
- Вага брутто – 5,15 кг.
- Максимальне навантаження – 30 кг.
Особливості:
- - сталевий кермо;
- - Винос керма: алюміній;
- - алюмінієві обода;
- - підставки для ніг;
- - Кошик на кермі;
- - сидіння зі шкірозамінника;
- - Втулки на підшипниках;
- - зростання дитини: 90-130 см (від 3 до 7 років);
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴




