
Дитячий двоколісний біговел велобіг ML-12328 Kiddi від Corso, магнієвий, колеса надувні 12 дюймів, зелений
2 310 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML-12328
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Вага брутто – 4.8 кг.
Максимальне навантаження – 30 кг.
- Матеріал рами: магній
- Колеса: надувні резінові 12’’
- Ширина руля - 40 см;
- - сталеве кермо;
- - винос керма: алюміній;
- - обода алюмінієві;
- - підставка для ніг;
- - корзинка на кермі;
- - сидіння із кожзама;
- - втулки на підшипниках;
- - зріст дитини: 80-120 см (від 2 до 6 років);
Вага брутто – 4.8 кг.
Максимальне навантаження – 30 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.55 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴




