
Дитячий електромобіль трактор із причепом M 5852EBLR-5 на пульті керування, шкіряне сидіння, музика, зелений
8 348 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5852EBLR-5
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 155 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 65.5 см |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 348 ₴










