
Надувний матрац-ліжко велюровий 64126 від фірми Intex, розмір 203-152-46 см, з вбудованим електронасосом, надувне ліжко
2 052 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64126
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Надувна ліжко - матрац Intex 64126 , к-ть місць: 2-х місцевий,
- Розміри: довжина 203 см/ширина 152 см/висота 46 см
- Навантаження (макс. Вага): 273 кг
- Час надування - 3 хв.
У комплект входять:
- Вбудований електричний насос 220 В
- Сумка для перенесення і зберігання
- інструкція користувача
- набір для ремонту
- Покращена серія Dura-Beam ®
- Тип серії: Comfort-Plush
- Щільність матеріалу: 0.5 мм
- Флокірована покриття. Товщина покриття: 0. 36 мм
Надувна ліжко Intex 64126 являє собою унікальну ліжко. Технологія Fiber-Tech ™. Внутрішня конструкція вертикально-балочна, поздовжня, конструкція c « Fiber Tech ». Міцні волокна не деформуються після закінчення часу. Надувне ліжко підлаштовується під особисті переваги за ступенем жорсткості, щоб зробити сон комфортним.
Продукт "Air Lock" - означає, що товар після виготовлення, до покидання заводу виробника, був протестований на герметичність повітря.
Упаковка: коробка, розмір:36 х 19 х 41 см
Вага: 7,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 052 ₴








