
Надувний матрац-ліжко велюровий 64122 від фірми Intex, розмір 191-99-42 см, з вбудованим електронасосом, надувне ліжко
1 530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64122
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Надувний матрац Intex 64124 ліжко одномісне надувне 191 х 99 х 42 см. - водонепроникний матрац із велюровим покриттям (запобігає зісковзуванню ліжка, робить матрац приємним на дотик)
Розміри надувного ліжка Intex 64122 :
- Довжина: - 191 см,
- Ширина — 99 см
- Висота — 42 см.
- Висота з підголівником — 47 см
Надувне ліжко Intex 64122 зі спеціально розробленою системою надійності Fiber-TechTM (1000 волокон) підтримувальної системою фіксації нижнього корпусу.
Конструкція перегородок поздовжня, вертикально-балкова, фіксація підтримання нижнього корпусу.
Має вбудований електричний насос, що дає змогу за лічені секунди надути матрац, не докладаючи зусиль.
Вбудований електричний насос працює від мережі 220 V.
Час повного надування приблизно 2 хвилини
Комплектація Intex 64122:
- Надувне ліжко 191 х 99 х 42 см
- Вбудований електронасос 220 В
- Сумка- переноска
- Інструкція
- Рем. заплатка
Ліжко надувне призначене для сну, використовуватися як спальне місце вдома або на природі. Також допускається для відпочинку на пляжі.
Товщина верхньої стінки: 0,53 мм
Товщина нижньої й бічних стінок: 0,38 мм
Максимальне допустиме навантаження: 126 кг
Розмір упаковки: 37 x 33 x 16 см
Об'єм упаковки: 0,02 м3
Вага упаковки: 5,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 420 мм |
- Ціна: 1 530 ₴




