
Надувний матрац-ліжко велюрове 64142 від фірми Intex, розмір 191-137-25 см, надувне ліжко
1 071 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64142
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальне навантаження: 273 кг
Щільність матеріалу: 0.50 мм
Надувне ліжко Intex матрац 191 х 137 х 25 см
водонепроникний матрац з велюрових покриттям, що запобігає сковзанню постільної білизни.
Може використовуватися як спальне надувне ліжко в будинку або на природі, а також як плавальний засіб або для відпочинку на пляжі. Габарити матрацу досить великі і дозволяють комфортно розміститися двом дорослим особам не заважаючи один- одному.
Матрац Intex відрізняється спеціально розробленої підтримуючої системою. Має спеціальний клапан, що дозволяє за лічені секунди надути матрац, не докладаючи зусиль, і при необхідності здути його так само швидко.
Розміри надувного матраца Intex :
- довжина: - 191 см,
- ширина - 137 см,
- висота - 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴





