
Надувний матрац-ліжко велюровий 64136 від фірми Intex, розмір 203-152-42 см, з вбудованим електронасосом, надувне ліжко
1 989 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64136
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувна ліжко Intex 64136 (203 х 152 х 42 см) з вбудованим насосом 220V
Матрац Intex 64136 - 2-х місцевий, розміри:
- Довжина 203 см
- Ширина 152 см
- Висота 42 см
Навантаження (макс. Вага): 273 кг
Насос: вбудований, працює від мережі, харчування 220-240 V.
Час надування - 3 хв.
Сумка для зберігання і перенесення в комплекті.
Матеріал: міцний ПВХ - полівінілхлорид.
Товщина - 0.53 мм.
Зносостійкий, не боїться температурних стрибків і перепадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



