
Дитячий електромобіль JJ2066EBLR-1 машина джип-позашляковик Toyota, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, SD, білий
10 264 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2066EBLR-1
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль-джип JJ2066EBLR-1 🚙✨
Розміри автомобіля:
-
Довжина: 110 см
-
Ширина по дзеркалах / колесах: 68 / 57 см
-
Висота: 55 см
Мотори:
-
2 шт / 12V / RPM 12000 ⚙️
Батарея:
-
2 × 6V 7Ah 🔋
-
Час зарядки: 8–12 год
-
Зарядка: 12V / 1A
Допустиме навантаження:
-
До 30 кг
-
Вік дитини: 37–96 міс
Старт та керування:
-
Кнопка старту із звуком 🎵
-
Плавний старт і плавна зупинка
-
Рух вперед / назад — важіль
-
Перемикання швидкостей — тумблер
-
Швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: у машині — 2, на пульті — 3
Світло:
-
Передні та задні фари 💡
-
Підсвітка заднього бампера та панелі приладів
Звук та мультимедіа:
-
Регулювання гучності
-
Англійський чіп
-
Сигнал на кермі (працює від 2 батарейок АА)
-
MP3, USB, SD слот + карта пам’яті
-
Індикатор заряду батареї
Керування:
-
Пульт 2.4G з функцією STOP BUTTON 🛑
-
Bluetooth
Сидіння:
-
1-місне
-
3-х точкові ремені безпеки
-
Оббивка — екошкіра
Колеса:
-
EVA
-
Розмір колеса / диска: 25 / 21 см
Корпус та комфорт:
-
Двері відчиняються в сторони
-
Задні амортизатори
Коробка:
-
7-шаровий білий картон
-
Брутто / нетто / розмір: 20 кг / 14,5 кг / 110×58×41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 264 ₴










