
Дитячий електромобіль JJ2199EBLR-1 машина джип-позашляковик BMW, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, SD, білий
12 155 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2199EBLR-1
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль 🚙✨
Розміри автомобіля:
-
Довжина: 114 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 75 / 64 см
-
Висота: 62 см
Мотори:
-
2 шт / 12V / RPM 12000 ⚙️
Батарея:
-
2 × 6V 7Ah 🔋
-
Час зарядки: 8–12 год
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000 mA
-
Штекер: круглий одинарний
Допустиме навантаження:
-
До 50 кг
-
Вік дитини: 3–8 років
Старт та керування:
-
Кнопка старту зі звуком 🎵
-
Плавний старт і плавна зупинка
-
Рух вперед / назад — тумблер
-
Перемикання швидкостей — тумблер
-
Швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: у машині — 2, на пульті — 3
Світло:
-
Передні та задні фари 💡
-
Підсвітка панелі
-
Окремий тумблер вмикання / вимикання світла
Звук та мультимедіа:
-
Регулювання гучності
-
Англійський чіп
-
Музика
-
Сигнал та звук мотора на кермі (працює від 2 батарейок АА)
-
MP3, USB, SD слот + карта пам’яті
-
Індикатор заряду батареї
Керування:
-
Пульт 2.4G з функцією STOP BUTTON 🛑
-
Bluetooth
Сидіння:
-
Ремені безпеки
-
Оббивка — екошкіра
Колеса:
-
EVA
-
Розмір колеса / диска: 26 / 20,5 см
Корпус та комфорт:
-
Двері відчиняються в сторони
-
Задні амортизатори
Коробка:
-
7-шаровий картон (білий)
-
Брутто / нетто / розмір: 26,4 кг / 21,4 кг / 117×64×44 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 21.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 12 155 ₴






