
Дитячий електромобіль JE1618EBLR-2 машина автомобіль Lexus, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, світло фар, чорний
8 235 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JE1618EBLR-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль JE1618EBLR 🚗✨
Розміри:
-
Довжина: 105 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 61 / 54 см
-
Висота: 46 см
Мотори:
-
2 шт / 12V / RPM 12000 ⚙️
Батарея та зарядка:
-
12V 4.5Ah (1 шт) 🔋
-
Зарядка: 12V / 500 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор батареї: +
Допустиме навантаження:
-
До 30 кг
-
Вік дитини: 37–96 місяців 👶
Старт та керування:
-
Старт з кнопки зі звуком 🎵
-
Плавний старт та стоп
-
Швидкість: 3–5 км/год
-
Швидкості: у машині — 2, на пульті — 3
-
Перемикання швидкостей — кнопка
-
Рух вперед / назад — важіль
Світло:
-
Передні та задні фари 💡
Звук та мультимедіа:
-
Регулювання гучності
-
Сигнал на кермі (2 батарейки АА, у комплект не входять)
-
MP3, USB
-
Bluetooth (STOP BUTTON) 🎶
Пульт керування:
-
2.4G
Сидіння:
-
1 місце
-
3-точкові ремені безпеки
-
Екошкіра
Колеса:
-
EVA
-
Розмір колеса / диску: 20 / 17,5 см
Комфорт та корпус:
-
Двері відчиняються у сторони
-
Задні амортизатори
-
Міцний пластиковий корпус
Коробка:
-
7 шарів, білий картон
-
Брутто / нетто / розмір: 16 кг / 12 кг / 106×55×29 см 📦
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lexus |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 235 ₴










