
Машина джип на радіокеруванні UJ99-T182 на гумових колесах, пара, музика, світло, з амортизаторами, машинки на керуванні,2 кольори
1 268 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UJ99-T182
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Масштабована модель позашляховика представлена у двох видах: у червоному та у синьому забарвленні.
Машинка стане справжнім відкриттям для хлопчика. Її дизайн і схожість із реально існуючим джипом Монстр трак відразу приверне його увагу, а функціональні характеристики його радуватимуть день у день.
Повнопривідна машинка з повним керуванням (вперед\назад, вправо\вліво), великими протекторними гумовими колесами і корпусом, що не б'ється, роблять її по-справжньому прохідною.
Під час функціонування джипа, у нього підсвічуються фари, видає характерні звуки, а також випускає пару.
Пульт дистанційного керування працює від батарейок: "АА" 2х1, 5V (не входять до комплекту). Сам джип працює від акумуляторної батареї (3,7V).
Довжина джипу 24см
Комплектація :
- джип,
- пульт керування,
- акумулятор,
- зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 268 ₴

