
Крісло надувне велюрове з пуфом, 68564 від фірми Intex, розмір 130-ш99-в76 см
1 434 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 68564
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне велюрове крісло Intex 68564
Intex Ultra Lounge 68564 - м'яке надувне крісло, верхня і бічні частини якого мають м'яку, що нагадує на дотик велюр, поверхня. Легке і зручне, крісло стане прекрасною меблями для будинку або дачі. В комплекті - зручний невеликий круглий пуф, висотою 28 см. У підлокітнику крісла знаходиться тримач для напоїв. Крісло Intex Ultra Lounge допоможе максимально відпочити і розслабитися.
- Насос в комплекті немає
- Колір чорний з сірим
- Максимальне навантаження, кг 100
- Габарити, см 130х99х76
- пуф 64-28см
- флоковане покриття
- підсклянник
- Вага крісла, кг. 3.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне крісло |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴

