
Дитячий надувний квадратний басейн 57471 "Акваріум" від фірми Intex, басейн для дітей, розмір 159 х 159 х 50 см
1 272 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57471
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 57471 "Акваріум" 159 х 159 х 50 см
Басейн це найкращий спосіб створити в спеку маленький оазис для Вас і Ваших дітей.
Надувний басейн Дитячий Intex 57471 "Акваріум" (159 х 159 х 50)
- Надувний басейн для дітей Intex 57471 виконаний з міцного і м'якого вінілу.
- Басейн підійде для діток від 2 років.
- Басейн оснащений трьома повітряними камерами з подвійними клапанами.
- Повітряний насос купується окремо.
- Є зливний клапан.
- Розміри: 159 х 159 х 50 см.
- Місткість: 424 л.
- Вага: 3.73 кг.
- Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 424 л |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴


