
Надувний прямокутний басейн 56483 від фірми Intex, сімейний басейн, розмір 262-175-56 см
1 406 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 56483
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн 56483 NP призначений для самостійної гри діточок від 6 років.
Борт басейну зроблений із 2 незалежних повітряних камер, прозорих зовні та зелених всередині.
Зливний клапан міститься на дні басейну, для швидкого зливання води, його досить просто відкрити.
Виготовлений басейн із міцного вінілу високої якості завтовшки 0.32 мм. Дно басейну не надувне.
У разі заповнення на 80% місткість басейну становить 749 л.
Характеристики
- сімейний басейн 262-175-56см,
- Вага 5,3кг,
- 2 повітряні камери,
- зливна пробка,
- ремкомплект,
- від 6 років,
- в кор-ке 40,5-35,5-11,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 749 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴

