
Надувний матрац ліжко велюрове 64146 від фірми Intex , розмір 191 х 99 х 25 см, з вбудованим насосом, надувне ліжко
1 412 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64146
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Надувний матрац Intex 64146 одно- місцевий 191 x 99 x 25 см з вбудованим насосом 220 В
Щільність матеріалу: 0.50 мм
Матрац Intex 64146 надувний 191 х 99 х 25 см з підголовником і вбудованим насосом 220V
Надувний матрац Intex 64146 виготовлений за технологією Fiber-Tech
Внутрішня структура перегородок створена з безлічі поліефірних волокон, що робить матрац більш міцним і легким
Флокированіє покриття не дає постільній білизні спадати з матраца і легко чиститься.
Вбудований насос для швидкого надування і здування ліжка, також дає можливість відрегулювати її пружність.
Матрац можна накачати механічним насосом якщо немає доступу до електрики
Максимальне навантаження 136 кг
Комплектація Intex 64146, 191 х 88 х 25 см:
- Надувний матрац
- Вбудований електричний насос 220 В
- Клапан 3 в 1
- Сумка- перенесення для зберігання
- Заплатка самоклейка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 1 412 ₴



