
Надувний матрац-ліжко велюрове з узголів'ям 67923 Bestway, розмір 229 х 152 х 46 / 84 см, з насосом, надувне ліжко
3 337 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 67923
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Модель 67923 сірого кольору із вбудованим електричним насосом 220 В виготовлена за найновішою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY.
Однокамерна конструкція з перегородками із тисяч високоміцних поліефірних волокон, виконаними за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY, що забезпечує підвищений комфорт та стабільність. На відміну від традиційних ліжок, суперміцні волокна не деформуються після закінчення часу.
Поверхня цього ліжка підлаштовується під ваші особисті уподобання за рівнем жорсткості, щоб зробити сон приголомшливим. Надувне ліжко виготовлене з міцного водонепроникного вінілу, зверху вкрите флокованим шаром, що нагадує велюр, який не дозволяє постільній білизні зісковзувати. Модель 67923 має вбудований електричний насос 220 В, який накачує або завантажує ліжко за 5 хвилин.
Також є додатковий клапан, через який можна надути ліжко за допомогою ручного чи ножного насоса. Компактність у складеному вигляді та зручна сумка-рюкзак дадуть Вам можливість використовувати її не тільки вдома, але й взяти із собою, наприклад, на дачу.
Характеристики
- Довжина 229 см
- Ширина 152 см
- Висота 46 см
- Інформація (ДxШxВ) 229 x 152 x 46(84)см
- Вага 11,1 кг
- Гарантія не передбачена
- Максимальне навантаження 295 кг
- Матеріал ПВХ з велюровим покриттям
- Насос вбудований електронасос
- Виробник Bestway
- Серія Tritech Airbed
- Країна – виробник Китай
- Тип надувне ліжко
- Упаковка картонна коробка
- Колір сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2290 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 3 337 ₴






