
Дитячий електромобіль M 5028EBLR-1 машина джип одномісний Mercedes, шкіряне сидіння, MP3, USB, AUX, білий
10 357 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5028EBLR-1
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 53.5 см |
| Вага | 19.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 357 ₴









