
Дитячий квадроцикл із пультом керування M 5730ELR-2, електромобіль електроквадроцикл зі шкіряним сидінням, 2 мотори 25W, чорний
4 087 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5730ELR-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
🛞 Дитячий квадроцикл M 5730EL з пультом керування
Артикул: M 5730EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
📏 Розміри товару:
• Довжина: 90 см
• Ширина (по дзеркалах/колесах): 43 см
• Висота: 52 см
• Вага: 8 кг
• Висота до сидіння: 36 см
• Висота від підніжки до сидіння: 21 см
• Висота до керма: 48 см
💪 Допустиме навантаження:
• За вагою: до 25 кг
• За віком: 3–6 років
⚙️ Мотор:
• 2×25W / RPM15000
🔋 Батарея:
• 12V 7AH
• Індикатор батареї: +
⚡ Заряджання:
• 12V / 1000mA
• Час зарядки: 10 год
• Індикатор заряджання: +
▶️ Старт та керування:
• Старт: тумблер
• Рух вперед/назад: тумблер
🏎 Швидкість:
• 6 км/год
• Кількість швидкостей: 1
• Педаль газу: +
💡 Освітлення:
• Передні фари
🎶 Звук та мультимедіа:
• MP3 + USB + AUX
• Bluetooth: +
🪑 Сидіння:
• Місць: 1
• Ремені безпеки: ні
• Матеріал: екошкіра
• Ширина посадкового місця: 20 см
🛞 Колеса:
• Матеріал: EVA
• Передні колеса: 22 см / диск 17 см
• Задні колеса: 22 см / диск 17 см
• Простий монтаж: +
🧱 Корпус та конструкція:
• Матеріал: пластик
✨ Додаткові функції:
• Бат.ручка: +
• Двері: ні
📦 Коробка:
• Вага брутто: 9 кг
• Розмір: 82×45×36,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 4 087 ₴


