
Дитячий квадроцикл із пультом керування M 6181ELR-3, електромобіль електроквадроцикл зі шкіряним сидінням, 2 мотори 25W, червоний
4 060 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6181ELR-3
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
🛞 Дитячий електричний квадроцикл M 6181
Артикул: M 6181
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
📏 Розміри товару:
• Довжина: 92 см
• Ширина по колесах: 43 см
• Висота: 52 см
• Вага: 8 кг
• Висота від підлоги до сидіння: 34 см
• Висота від підніжки до сидіння: 21 см
💪 Допустиме навантаження:
• За вагою: до 25 кг
• За віком: 3–6 років
⚙️ Мотор:
• 2×25W / 12V / RPM17000
🔋 Батарея:
• 12V 7AH
• Індикатор батареї: +
⚡ Заряджання:
• 12V / 1000mA
• Час зарядки: 10 годин
• Індикатор заряджання: +
▶️ Старт і керування:
• Старт: кнопка
• Звук при старті: +
• Рух вперед/назад: тумблер
🏎 Швидкість:
• До 6 км/год
• Кількість швидкостей: 1
• Педаль газу: +
💡 Освітлення:
• Передні фари: +
• Підсвічування: +
🎶 Звук та мультимедіа:
• MP3 + USB + AUX
• Карта пам’яті: +
• Сигнал: +
• BLUETOOTH: +
🪑 Сидіння:
• Місць: 1
• Матеріал: екошкіра
• Ширина сидіння: 19 см
🛞 Колеса:
• Матеріал: EVA
• Передні: 21 см / диск 17 см
• Задні: 21 см / диск 17 см
• Простий монтаж: +
🧱 Корпус:
• Матеріал: пластик
📦 Коробка:
• Вага брутто: 9 кг
• Розмір: 82×44×36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 4 060 ₴


