
Дитячий електромобіль мотоцикл M 4272EL-2 електромотоцикл з м'яким сидінням, музика, світло, шкіряне сидіння, чорний
8 515 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4272EL-2
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Розміри мотоцикла:
-
Довжина: 121 см
-
Ширина (за підставкою/на кермі): 51 см / 45 см
-
Висота: 76 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 50 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 33 см
-
Висота до керма: 65 см
Мотор:
-
Кількість: 2 шт / 12V / 12000 об/хв
Акумулятор:
-
Напруга/емкість: 12V / 9AH
-
Кількість: 1 шт
-
Заряджання: 15V / 1000 mA
-
Час повного заряджання: 8-12 годин
Максимальне навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Керування:
-
Запуск із ключа
-
Звук під час старту
-
Ручка газа
-
Рух вперед/назад — тумблер
-
Швидкість: 3-7 км/год
Освітлення:
-
Передні фари
-
Задні фари
-
Кнопка увімкнення/вимкнення світла
Функції панелі
-
MP3
-
Слот для SD-карти + карта в комплекті
-
USB
-
Індикатор заряду батареї
Сидіння:
-
Матеріал: екошкіра
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса/ диска: 32 см
-
Додаткові бічні колеса: 2 шт (8,5 см)
Паковання:
-
Вага брутто/ Розмір коробки: 20,8 кг / 116×40×59 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 121 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 76 см |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 515 ₴







