
Дитячий електромобіль трактор із причепом M 4847EBLR-5(24V) Екскаватор на пульті керування, шкіряне сидіння, зелений
14 579 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4847EBLR-5(24V)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Артикул: M 4847
Бренд: Bambi Racer
Тип: дитячий електропогрузчик (трактор з причепом)
Розміри товару:
-
Довжина: 138 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 64 см
-
Висота: 66 см
-
Вага: 29,2 кг
-
Довжина з причепом: 245 см
-
Відстань від сидіння до педалей: 29 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор:
-
Кількість / Напруга / Обороти: 2 × 35W / 12V / 10000 об/хв
Акумулятор:
-
2 × 12V 7Ah
-
Індикатор батареї: є
Заряджання:
-
Напруга / струм: 24V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Запуск і рух:
-
Запуск з кнопки: є
-
Звук при запуску: є
-
Плавний старт: є
-
Швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей (панель / пульт): 2 / 3
-
Ручка газу: немає
-
Педаль-гальмо: немає
-
Перемикання напрямку руху: тумблер
Світло:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: немає
-
Кнопка вкл/викл світла: є
Звук і мультимедіа:
-
Музика: MP3 + USB, SD
-
Карта пам’яті: є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Керування:
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Мобільний застосунок: немає
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 3-точковий
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 30 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 28 см / 21 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 39 см / 29,5 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори:
-
Передні: немає
-
Задні: немає
Додаткові функції:
-
Двері, що відчиняються: немає
-
Демо-режим: немає
-
Ручка для перенесення: немає
-
Додаткові коліщата: немає
-
Кондиціонер: немає
-
Килимок: немає
-
Причіп: є
-
Додаткові елементи: ковші – 2 шт, важіль керування ковшем
Упаковка:
-
Вага брутто / розміри коробки: 33,4 кг / 124,5 × 56 × 53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 138 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 29.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 390 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 14 579 ₴









