
Дитячий електромобіль мотоцикл M 6307EL-5 електромотоцикл трицикл зі шкіряним сидінням, музика, світло, зелений
7 586 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6307EL-5
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромотоцикл M 6307EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Габарити та вага
- Довжина: 112 см
- Ширина: 58 см
- Висота: 70 см
- Вага: 16,8 кг
- Висота від підлоги до сидіння: 47 см
- Висота від підніжки до сидіння: 34 см
- Висота до керма: 51 см
Допустиме навантаження
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3–8 років
Двигун
- Кількість / Потужність / Напруга / Оберти: 2 × 25W / 12V / 18000 RPM
Акумулятор
- Напруга / Ємність: 12V 10AH
- Індикатор заряду батареї: є
Заряджання
- Вхід: 12V / 1500 mA
- Час заряджання: до 9 годин
- Індикатор заряджання: є
Запуск
- Старт за допомогою тумблера
- Звуковий супровід під час старту
- Плавний старт: відсутній
Швидкість
- Максимальна швидкість: до 8 км/год
- Кількість швидкостей: 1 (мультирежим)
- Ручка газу: є
- Педаль-гальмо: є
Світлові ефекти
- Передні та задні фари
- Підсвічування коліс і корпусу
- Кнопка вмикання/вимикання світла
Мультимедіа
- MP3, USB, AUX
- Слот для карти пам’яті
- Сигнал на панелі
- Bluetooth
Керування
- Пульт дистанційного керування: відсутній
- Додаток (App): відсутній
- Рух вперед/назад перемикається тумблером
Сидіння
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: відсутні
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 20 см
Колеса
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс / дисків: 30 см / 25 см
- Розмір задніх коліс / дисків: 30 см / 25 см
- Простий монтаж: відсутній
Корпус
- Матеріал: пластик
- Дах: відсутній
Амортизація
- Передні амортизатори: відсутні
- Задні амортизатори: відсутні
Додаткові функції
- Двері: відсутні
- Демо-режим: відсутній
- Ручка для транспортування: відсутня
- Додаткові коліщатка: відсутні
- Кондиціонер: відсутній
- Килимок: відсутній
- Причіп: відсутній
- Додаткові елементи: відсутні
Упаковка
- Вага брутто: 19,2 кг
- Розмір коробки: 102 × 35 × 59 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 586 ₴


