
Дитячий електромобіль M 6314EBLR-11 машина автомобіль Porsche одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB, світло фар, сірий
10 207 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6314EBLR-11
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль M 6314EBLR Porsche Macan
🆔 Артикул: M 6314EBLR
🏷 Бренд: NO TM / Porsche Macan
🚗 Тип: машина
📏 Габарити та вага
- Довжина: 112 см
- Ширина по дзеркалах / по колесах: 63 см / 56 см
- Висота: 60 см
- Вага: 19 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 34 см
👶 Допустиме навантаження
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 до 8 років
⚙️ Двигун
- 2 × 35W / 12V / 12000 RPM
🔋 Акумулятор
- 12V 9AH
- Індикатор заряду: є
- Можливість заряджання окремо: відсутня
🔌 Заряджання
- 12V / 1000 mA
- Час зарядки: 8–12 годин
- Індикатор заряджання: є
▶️ Запуск
- Старт з кнопки
- Звуковий супровід при старті
- Плавний старт
🚀 Швидкість
- 3–6 км/год
- Кількість швидкостей: 1 (на панелі) / 3 (на пульті)
- Педаль газу: є
- Педаль-гальмо: відсутня
💡 Світлові ефекти
- Передні та задні фари
- Підсвічування панелі
- Кнопка вмикання/вимикання світла: відсутня
🎵 Мультимедіа
- MP3 + USB + AUX
- Слот для карти пам’яті
- Сигнал на кермі
- Bluetooth
🎮 Керування
- Пульт дистанційного керування 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток (App): відсутній
- Перемикання руху вперед/назад — тумблер
🪑 Сидіння
- Кількість місць: 1
- 5-точкові ремені безпеки
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 40 см
🛞 Колеса
- Матеріал: EVA
- Передні колеса / диски: 24 см / 20 см
- Задні колеса / диски: 24 см / 20 см
- Простий монтаж
🧱 Корпус та амортизація
- Матеріал корпусу: пластик
- Дах: відсутній
- Передні амортизатори: відсутні
- Задні амортизатори: є
➕ Додаткові функції
- Двері відчиняються в сторони
- Демо-режим: відсутній
- Ручка для транспортування: відсутня
- Додаткові коліщатка: відсутні
- Кондиціонер, килимок, причіп: відсутні
- Додаткові елементи: відсутні
📦 Упаковка
- Вага брутто: 23,2 кг
- Розмір коробки: 111 × 59,5 × 33 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Porsche |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 19 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 207 ₴










