
Дитячий електромобіль M 6236EBLRS-2 машина джип-понедоріжник Mercedes, одномісний, шкіряне сидіння, MP3, світло фар, чорний фарба
12 229 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6236EBLRS-2
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль джип M 6236EBLR 🚙
Бренд: No TM / Mercedes-Benz
Тип: джип
📏 Розміри та вага
- Довжина: 103 см
- Ширина по дзеркалах / по колесах: 62 / 56 см
- Висота: 54 см
- Вага: 12,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 32 см
👶 Допустиме навантаження
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 до 8 років
⚙️ Мотор
- 2 × 30W
- 12V
- 16000 RPM
🔋 Батарея
- 12V 7Ah
- Індикатор заряду: +
- Можливість заряджати окремо: –
🔌 Заряджання
- 12V / 1000mA
- Час зарядки: 8–12 годин
- Індикатор зарядки: +
▶️ Старт
- Запуск з кнопки
- Звук під час старту: +
- Плавний старт: +
🏎 Швидкість
- 3–5 км/год
- Кількість швидкостей: 2 на панелі / 3 на пульті
- Педаль газу: +
- Педаль-гальмо: –
💡 Світло
- Передні фари: +
- Підсвічування: –
- Кнопка вмикання/вимикання світла: +
🎵 Звук
- MP3: +
- Карта пам’яті: –
- Сигнал на кермі: +
- Bluetooth: +
🎮 Управління
- Пульт 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток (App): –
- Рух вперед/назад: важіль
🪑 Сидіння
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-точкові
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 33 см
🛞 Колеса
- Матеріал: EVA
- Передні колеса / диски: 22 / 17,5 см
- Задні колеса / диски: 22 / 17,5 см
- Простий монтаж: +
🧩 Корпус
- Матеріал: пластик
- Дах: –
🛠 Амортизатори
- Передні: –
- Задні: +
➕ Додаткові функції
- Двері відчиняються в сторони: +
- Демо-режим: –
- Ручка для перенесення: –
- Додаткові коліщатка: –
- Кондиціонер: –
- Килимок: +
- Причіп: –
- Додатково: чохол на авто
📦 Упаковка
- Брутто: 15 кг
- Розмір коробки: 55 × 25 × 99 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 229 ₴


