
Триколісний велосипед з батьківською ручкою 3в1 ME 1202 FOLDI від El Camino, біговел-трансформер дитячий, бежевий
2 407 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1202 Cinnamon Beige
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🚲 Триколісний велосипед ME 1202
Бренд: EL CAMINO
Категорія: дитячий триколісний велосипед
Стать: універсальний
Рекомендований вік: від 18 місяців до 5 років
Максимальне навантаження: до 30 кг
🔄 Формат 3 в 1
- Велосипед із батьківською ручкою
- Класичний триколісний велосипед
- Біговел
- Конструкція трансформується та складається
🧱 Конструкція
- Рама з алюмінію
- Кермо швидкознімне
- Колеса EVA 8 дюймів
- Механізм швидкого зняття коліс
🪑 Сидіння та комфорт
- Сидіння з м’якою гумовою накладкою
- Розмір сидіння: 19 × 12,5 см
- Висота від сидіння до підлоги – 29 см
- Спинка знімна (висота 10 см, ширина 19,5 см)
👨👩👧 Батьківська ручка
- Алюмінієва, телескопічна
- 4 рівні регулювання висоти
- Керує поворотом переднього колеса
- Легко знімається
- Висота від підлоги: мін. 67,5 см / макс. 90 см
⚙️ Педалі
- Швидкознімні
- Передбачене місце для зберігання під сидінням
📏 Габарити та вага
- Розмір велосипеда (Д × Ш × В): 94 × 32 × 94 см
- Вага нетто – 4,4 кг
- Вага брутто – 5 кг
- Розмір упаковки – 44 × 19 × 33 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Діаметр колеса/диска | Менше 10" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 4.4 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407 ₴









