
Дитячий заколисуючий центр-гойдалка 3в1 ME 1074 MYLA від El Camino, електрокачелі, музичний шезлонг для дітей, сірий
3 667 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1074 Soft Gray
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
👶 Заколисуючий центр для малюка
🍼 Основні характеристики
- Тип: заколисуючий центр
- Вік дитини: від 0 до 24 місяців
- Максимальне навантаження: до 20 кг
📏 Розміри
- Габарити (Д/Ш/В): 73 × 72 × 69 см
- Спальне місце (Д/Ш): 80 × 55 см
⚙️ Функціонал
- Регулювання сидіння – 2 положення
- Таймер із налаштуванням на 5, 15 або 30 хвилин
- 12 вбудованих мелодій
- Контроль рівня гучності
- 5 режимів швидкості хитання
- Підтримка Bluetooth та USB
- Автоматична зупинка обертання
🔌 Живлення:
- Від мережі (адаптер у комплекті)
- Або від 4 батарейок типу AA 1.5V (не входять до комплекту)
📦 Комплектація
- Пульт дистанційного керування
- Блок живлення
- Знімна подушка
- 5-точкові ремені безпеки
- 2 підвісні іграшки
- Москітна сітка
- Знімний капюшон
🧵 Матеріали
- Тканина
- Пластик
- Метал
📦 Упаковка
- Вага брутто – 6,1 кг
- Вага нетто – 5,3 кг
- Розмір коробки – 49,5 × 52 × 19 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Особливості | Мелодії, Ремені безпеки, Ігрові підвіски, Регульована спинка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Крісло-качалка |
| Комплектація | |
| Електронний музичний блок | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Висота | 690 мм |
| Вага | 5.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 667 ₴








