
Дитячий двоколісний біговел велобіг BL-35071 від Corso, колеса надувні 12 дюймів, нейлонова рама та вилка, червоний
1 436 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BL-35071
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436 ₴


