
Дитячий електробайк кросовий мотоцикл пітбайк BLG-014056 від Billgery, електромотоцикл, мотор 1000W, червоний
19 716 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BLG-014056
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 85 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Дзеркала заднього виду |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 716 ₴


