
Дитячий електромобіль RB-8949/01 машина джип-позашляховик двомісний, пульт керування, шкіряне сидіння, музика, світло, чорний
13 737 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RB-8949/01
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
🚙 Дитячий електромобіль Jeep 4WD — максимум потужності та емоцій!
✨ Стильний та функціональний джип для двох дітей — ідеальний вибір для активних прогулянок!
⚙️ Основні характеристики:
🔹 Максимальне навантаження — до 40 кг
🔹 Кількість двигунів — 4 мотори (4WD)
🔹 Потужність одного двигуна — 45W
🔹 Акумулятор — 24V / 7Ah
🔹 Кількість акумуляторів — 1
🔹 Максимальна швидкість — до 6 км/год
🔹 Передні та задня передача
🛞 Комфорт та безпека:
✔ Задні амортизатори для м’якшої їзди
✔ 2 сидіння з якісної екошкіри
✔ Колеса EVA (прорезинені, тихі та зносостійкі)
✔ Ремені безпеки
✔ Кнопка екстреної зупинки STOP
✔ Індикатор заряду батареї
✔ Двері, що відчиняються
🎵 Розваги та оснащення:
🎶 Аудіопанель
📱 Підтримка Bluetooth
🔊 Вбудовані мелодії та звукові ефекти
💡 Передні світлодіодні ліхтарі
🎮 Пульт дистанційного керування для батьків
📦 Комплектація:
📌 Пульт дистанційного керування
📌 Зарядний пристрій 24V / 1000 мАг
📌 Монтажний комплект
📌 Інструкція
🌟 Потужний, безпечний та стильний Jeep подарує дітям незабутні враження та справжнє відчуття керування авто!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 144 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 70 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 13 737 ₴





